Robben e Ribery, banorë të Bavarisë deri në 2019

Tribuna

Banorë të Bavarisë dhe posaçërisht të Mynihut do të vazhdojnë të jenë Arjen Robben dhe Franc Ribery,. Administrata e Bayernit është e gatshme të rinovojë kontratat e tyre për një vit tjetër.

Performanca e dy asave mund të jetë zbehur paksa vitet e fundit, por ata të dy mbeten “impiante” mjaft të rëndësishme për super klubin gjerman.

Njeriu i fuqishëm i bavarezëve, Karl Heinz Rumenigge, deklaroi se "bisedimet mbi rinovimin do të fillojnë në prill", me njoftimin zyrtar të negociatave të priten në javët e ardhshme.

13 Prill 2018

Macron kërkon reforma kushtetuese

PARIS, /ATSH-ANSA/ – Reforma kushtetuese në Francë, e kërkuar nga presidenti i vendit, Emmanuel Macron, ka filluar të marrë formë.

FOTO GALERI


  • Organizata e emigrantëve “Arogji-Përkrahja”në 3 vjetorin e krijimit

  • SHQIPËRI-FRANCË: 1-0

  • “Vatra Labe” nderon mikun e shqiptarëve, shkrimtarin Dinos Kubatis

  • Qarkorja e re: Siguracioni dhe të ardhurat, pikat kyçe për lejet e qëndrimit

  • Shqipëri-Kosovë, mbledhja e përbashkët në Tiranë

  • Koferenca e Federatës së Shoqatave Shqiptare në Greqi

  • PREZANTIM LIBRI NE DETROIT

  • album2