Dembele operohet me sukses në Finlandë

Sulmuesi francez Ousmane Dembélé, i transferuar te FC Barcelona, është operuar me sukses në kofshën e majtë të martën në Finlandë, bëri te ditur klubi katalan, duke konfirmuar se ai do të jetë i padisponueshëm deri në fillim të 2018-s.

“Ousmane Dembélé është operuar me sukses në kofshën e majtë nga Dr Sakari Orava. Koha e rikuperimit do të jetë deri në tre muaj e gjysëm”, theksoi klubi.

Ish-lojtari i Dortmund, që ështe bërë futbollisti i tretë më i shtrenjtë në histori pas transfertes së tij për 105 milionë euro (+ 42 milionë bonus) në gusht për të zëvendësuar Neymar, është dëmtuar të shtunën në ndeshjen e fituar në Getafe (2-1).

20 Shtator 2017

FOTO GALERI


  • Organizata e emigrantëve “Arogji-Përkrahja”në 3 vjetorin e krijimit

  • SHQIPËRI-FRANCË: 1-0

  • “Vatra Labe” nderon mikun e shqiptarëve, shkrimtarin Dinos Kubatis

  • Qarkorja e re: Siguracioni dhe të ardhurat, pikat kyçe për lejet e qëndrimit

  • Shqipëri-Kosovë, mbledhja e përbashkët në Tiranë

  • Koferenca e Federatës së Shoqatave Shqiptare në Greqi

  • PREZANTIM LIBRI NE DETROIT

  • album2