Sekuestrohen kanabisi i mbetur “jetim” në kufi

Tribuna

Policia greke ka sekuestruar një sasi të konsiderueshme droge në afërsi të kufirit me Shqipërinë. 63,2 kg kanabis, të futura në katër çanta u gjetën të fshehura në një zonë pyjore, rreth 2,5 km larg vijës kufitare.

Droga ishte e ambalazhuar në 52 paketa.

Policia po heton, pa sukses, për të gjetur personat që lidhen me çështjen.

01 Korrik 2017

Macron kërkon reforma kushtetuese

PARIS, /ATSH-ANSA/ – Reforma kushtetuese në Francë, e kërkuar nga presidenti i vendit, Emmanuel Macron, ka filluar të marrë formë.

FOTO GALERI


  • Organizata e emigrantëve “Arogji-Përkrahja”në 3 vjetorin e krijimit

  • SHQIPËRI-FRANCË: 1-0

  • “Vatra Labe” nderon mikun e shqiptarëve, shkrimtarin Dinos Kubatis

  • Qarkorja e re: Siguracioni dhe të ardhurat, pikat kyçe për lejet e qëndrimit

  • Shqipëri-Kosovë, mbledhja e përbashkët në Tiranë

  • Koferenca e Federatës së Shoqatave Shqiptare në Greqi

  • PREZANTIM LIBRI NE DETROIT

  • album2