TIRANË: Shiten apartamente dhe dyqane

Apartamente luksoze dhe 9 dyqane janë në shitje, me kushte mjaft të favorshme.

Kompleksi ndodhet në rrugën Besim Alla, Yzberisht, përballë ish Kombinatit Misto Mame.

I gjithë objekti është i çertifikuar.

Me garancinë e kompanisa DILO KonstruksionPër më shumë informacion: + 069 20 85 722

16 Qershor 2017

Macron kërkon reforma kushtetuese

PARIS, /ATSH-ANSA/ – Reforma kushtetuese në Francë, e kërkuar nga presidenti i vendit, Emmanuel Macron, ka filluar të marrë formë.

FOTO GALERI


  • Organizata e emigrantëve “Arogji-Përkrahja”në 3 vjetorin e krijimit

  • SHQIPËRI-FRANCË: 1-0

  • “Vatra Labe” nderon mikun e shqiptarëve, shkrimtarin Dinos Kubatis

  • Qarkorja e re: Siguracioni dhe të ardhurat, pikat kyçe për lejet e qëndrimit

  • Shqipëri-Kosovë, mbledhja e përbashkët në Tiranë

  • Koferenca e Federatës së Shoqatave Shqiptare në Greqi

  • PREZANTIM LIBRI NE DETROIT

  • album2